Zadzwoń +48 537 807 888

Budynki

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z mieszkania

dom-bakteria

Problem z grzybem

papierosy

Palisz papierosy w mieszkaniu

nos

Jesteś alergikiem

zwierzeta

Zwierzak domowy

dom-na-wynajem

Kupiłeś lub wynająłeś mieszkanie

dom-na-sprzedaz

Sprzedajesz lub wynajmujesz mieszkanie

dom

Awaria domowa

dezynfekcja

Dezynfekcja po zmarłym

Nieprzyjemne zapachy w mieszkaniach i budynkach są najczęściej spowodowane grzybem i pleśnią na ścianach, sufitach czy w wentylacji, bakteriami, roztoczami, dymem papierosowym, chemikaliami jak na przykład farby czy lakiery, zwierzętami, smrodami kanalizacyjnymi, gnilnymi lub stęchlizny po zalaniu czy wilgoci, nieprzyjemną wonią po spaleniźnie lub prostu po „poprzednim właścicielu”.

Spraw aby w twoim mieszkaniu zagościło czyste i świeże powietrze


Skutecznie pozbywamy się wszelkich czynników wywołujących nieprzyjemny zapach dokładnie odkażając wszystkie powierzchnie, powietrze oraz ciągi wentylacyjne, całkowicie usuwając źródło nieprzyjemnej woni, pozostawiając wnętrze pomieszczeń odkażone, świeże i sterylne.

Zabezpieczamy wnętrza pomieszczeń powłokami, które ochronią Twoje mieszkanie przed nawrotem przyczyny powstawiania nieprzyjemnych zapachów takich jak grzyby, pleśnie czy bakterie abyś mógł cieszyć się świeżym i czystym powietrzem jak najdłużej.

Jako jedyni w Polsce zabezpieczamy wnętrza pomieszczeń przed nawrotem grzybicy, drobnoustrojów oraz nieprzyjemnych zapachów z nimi związanych!