Zadzwoń +48 537 807 888

Twój dom – Twoje zdrowie

Usuwanie alergenów, roztoczy, bakterii, wirusów, grzybów, pleśni oraz ich zarodników.

Stwórz bezpieczne otoczenie dla siebie i swojej rodziny!

Tak przygotowane pomieszczenia znakomicie sprawdzają się dla alergików, przy narodzinach dziecka, gdy chorujemy, gdy wyszliśmy ze szpitala i odbywamy rekonwalescencję.

Dla Alergików


Pozbądź się przyczyny – drobnoustrojów wywołujących reakcje alergiczne. Zlikwiduj ze swojego otoczenia wszelkie alergeny zawarte w pyłkach kwiatowych traw, drzew, chwastów, roztocza kurzu domowego, grzyby i pleśnie oraz ich zarodniki unoszące się w powietrzu. Ciesz się świeżym, czystym i wolnym od zanieczyszczeń powietrzem w swoim domu.

Pobierz ofertę PDF lub zadzwoń po bezpłatną konsultację.Przygotuj mieszkanie pod narodziny dziecka


Stwórz bezpieczne otoczenie dla swojej pociechy eliminując zagrożenia związane z bakteriami, wirusami oraz grzybami. W ten sposób możesz w znacznym stopniu ograniczyć ryzyko pojawienia się infekcji.

Pobierz ofertę PDF lub zadzwoń po bezpłatną konsultację.

Gdy chorujesz


Pozbądź się wirusów i bakterii ze swojego otoczenia w trakcie lub tuż po przebytej chorobie. W ten sposób możesz w znacznym stopniu ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się przeziębienia, grypy, chorób zakaźnych oraz infekcji przenoszonych drogą kropelkową.

Pobierz ofertę PDF lub zadzwoń po bezpłatną konsultację.Po wyjściu ze szpitala


Stwórz w swoim domu warunki sprzyjające rekonwalescencji pozbywając się wirusów, bakterii, grzybów oraz ich zarodników, alergenów i roztoczy. Powrót do zdrowia jest znacznie szybszy gdy pościel, powietrze, oraz wnętrza pomieszczeń są odkażone, świeże i sterylne.

Pobierz ofertę PDF lub zadzwoń po bezpłatną konsultację.